Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

LAJM I BUJSHËM/ Nagelsmann pranë shkarkimit nga drejtuesit e Bayern

Shkruar nga NEWSPORT
LAJM I BUJSHËM/ Nagelsmann pranë shkarkimit nga drejtuesit e Bayern
Drejtuesit e Bayern Munchen po mendojnë seriozisht ta shkarkojnë trajnerin Julian Nagelsmann. Sipas gazetarit Fabrizio Romano është mbajtur një diskutim i brendshëm nga klubi për shkarkimin e teknikut. Kjo si pasojë e ecurisë jo pozitive në Bundesligë por edhe raportit të vështirë me disa lojtarë apo pjesëtarë të stafit teknik. Kandidati potencial për zëvëndësimin e tij do të ishte Thomas Tuchel. Ish-trajneri i Chelsea dhe Dortmund është parë me mjaft perspektivë dhe do kontaktohet menjëherë nëse Nagelsmann largohet këto ditë.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga