Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Laçi dhe Tirana mësojnë “bilbilin” që do të vendosë drejtësi

Shkruar nga NEWSPORT
Laçi dhe Tirana mësojnë “bilbilin” që do

Laçi do të ketë një sfidë tepër të fortë ndaj kampionëve të Tiranës. Dueli i cili do të zhvillohet në stadiumin “Laçi”, duke nisur nga ora 13:00, sheh me një objektiv të vetëm bardheblutë, 3 pikët e munguara prej 2 javësh.

Trupa e cila do të vendosë drejtësin në këtë takim është e përbërë nga kryesori Andi Koci dhe dy asistentët, Rexhino Mersinasi e Klodian Shahini. Ndërkohë që në dhomën e sistemit VAR, është Eldorjan Hamiti.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga