Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Krahason golin e tij me të Jasir Asanit, Fernando: Nuk është e thjeshtë t’i marrësh pikë Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Krahason golin e tij me të Jasir Asanit, Fernando: Nuk është e

Egnatia dhe Partizani barazuan në supersfidën e javës së 4-të të Kategorisë Superiore. Ndeshja e luajtur në “Arena Demave” përfundoi me rezultatin 1-1. Kështu skuadrat ndajnë ngë një pikë mes spektaklit.

Pas kësaj ndeshje, për mikrofonat e MCN TV, foli autori i golit pwr rrogozhinasit, Fernando.

“Normalisht që shënon një gol të tillë, lumturia është dy herë më e lartë dhe jemi shumë të lumtur për pikët që kemi marrë. Sigurisht që t’i marrësh pikë Partizanit nuk është e thjeshtë”, tha Fernando.

-Goli i Asanit më i bukur?

“Besoj se goli im është më i bukur”, u shpreh futbollisti i Egnatias.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga