Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Konsulli i Nderit i Shqipërisë në Itali, feston për Shqipërinë

Shkruar nga NEWSPORT
Konsulli i Nderit i Shqipërisë në Itali, feston për

Festa nuk ka përfshirë vetëm Shqipërinë, por edhe në Itali po festojnë për kuqezinjtë. Është Konsulli i Nderit i Shqipërisë në Itali, Gianni Ovieri ai që ka vendosur plisin në kokë dhe ka nisur që të hedhë valle për fitoren e kuqezinjve. Fotot vijnë direkt nga Italia, ku shqiptarët i kanë ndezur flakë të gjithë qytetet ku jetojnë.

[gallery columns="1" size="full" ids="6850,6853"]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga