Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Tronditet Juventusi, sulmuesi këput ligamentin e gjurit, mbyll sezonin

Shkruar nga NEWSPORT
Tronditet Juventusi, sulmuesi këput ligamentin e gjurit, mbyll sezonin

Marco Pjaca do të mungojë nga 6-8 muaj pas dëmtimit që pësoi gjatë angazhimit me kombëtaren e Kroacisë.

Sulmuesi i Juventusit ka këputur ligamentin e gjurit dhe tashmë sezoni për të është i mbyllur.

Një goditje e madhe për Juventusin, pasi talenti kroat kishte filluar të aktivizohej rregullisht nga trajneri Alegri duke zhvilluar paraqitje shumë pozitive.

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga