Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Kënga jonë nuk pushon”, Tirona Fanatics: Masivisht kundër Teutës, mbështetja obligim

Shkruar nga NEWSPORT
“Kënga jonë nuk pushon”, Tirona Fanatics: Masivisht

Tirana do të udhëtojë në Durrës për t’u përballur me Teutën ditën e shtunë në orën 20:00, ndeshje e vlefshme për javën e 2-të të Superiores. Bardheblutë duan suksesin e rradhës pas fitores 2-3 në derbi ndaj Dinamos.

Me vete do të kenë si gjithmon edhe tifozët besnik, Tirona Fanatics, të cilët kanë dalë me një njoftim në rrjete sociale ku zbulojnë detajet e transfertës. Tifogrupi bën thirrje për përkrahje masive në Niko Dovana dhe premton se kënga e tyre nuk do të pushojë kurrë për 3 pikshat e rradhës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga