Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

VIDEO/ Klubi i Kategorisë së Parë prezanton fanellat e reja për sezonin 2024-2025

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Klubi i Kategorisë së Parë prezanton fanellat e reja
Foto ilustruese

Vora ka prezantuar fanellat e reja që lojtarët do të mbajnë veshur në sezonin e ri 2024-2025 të Kategorisë së Parë. Macron është kompania që ka dizenjuar uniformat e skuadrës që ruajnë ngjyrat që karakterizojnë ekipin.

“FK Vora në bashkëpunim me kompaninë e veshjeve Macron, prezanton dizajnin e ri te uniformave qe skuadra do të veshë për sezonin e ri 2024 - 2025. Shprehim mirënjohjen për këtë bashkëpunim. Kampionët vishen me Macron”, shkruan klubi.

VIDEO/ Klubi i Kategorisë së Parë prezanton fanellat e reja
Uniforma e pare
VIDEO/ Klubi i Kategorisë së Parë prezanton fanellat e reja
Uniforma e dyte

Vora do të provojë sërish të ngjitet në Superiore teksa sezonin e fundit u ndal në fazën Play-Off nga Apolonia. Drejtuesit kanë hyrë në merkato për të përforcuar ekipin dhe lëvizjet kanë qenë të rëndësishme si në hyrje, ashtu edhe në dalje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FK VORA (@fk_vora)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga