Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria e Parë/ Zbuloni të gjitha ndeshjet e fazës së tretë

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria e Parë/ Zbuloni të gjitha ndeshjet e fazës së

Me supersfidën e sotme Bylis-Elbasani të zhvilluar në stadiumin “Adush Muça” është mbyllur edhe faza e dytë e Kategorisë së Parë. Deri më tani janë luajtur 22 ndeshje në kampionat dhe ekipet kanë krijuar idetë për objektivat që kanë.

Tashmë janë zbuluar edhe ndeshjet e fazës së tretë dhe të fundit. Nga java e 23 deri në atë të 33-tën. Janë mësuar se cilat ekipe do të luajnë në shtëpi dhe cilat do të udhëtojnë në transferta. Një fazë që do të vendoset edhe kampioni apo ekipet që do të synojnë elitën e futbollit me anë të fazës “Play-Off”.

Më poshtë do të njiheni me ndeshjet e Kategorisë së Parë për fazën mbyllëse të këtij kampionati.

Java 23

Vora-Besa

Bylis-Tomori

Flamurtari-Burreli

Apolonia-Kastrioti

Korabi-Lushnja

Elbasani-Luzi 2008

Java 24

Korabi-Tomori

Lushnja-Apolonia

Kastrioti-Flamurtari

Burreli-Vora

Besa-Elbasani

Luzi 2008-Bylis

Java 25

Bylis-Besa

Elbasani-Burreli

Vora-Kastrioti

Flamurtari-Lushnja

Apolonia-Korabi

Tomori-Luzi 2008

Java 26

Apolonia-Tomori

Korabi-Flamurtari

Lushnja-Vora

Kastrioti-Elbasani

Burreli-Bylis

Besa-Luzi 2008

Java 27

Bylis-Kastrioti

Elbasani-Lushnja

Vora-Korabi

Flamurtari-Apolonia

Luzi 2008-Burreli

Tomori-Besa

Java 28

Flamurtari-Tomori

Apolonia-Vora

Korabi-Elbasani

Lushnja-Bylis

Kastrioti-Luzi 2008

Burreli-Besa

Java 29

Bylis-Korabi

Elbasani-Apolonia

Vora-Flamurtari

Besa-Kastrioti

Luzi 2008-Lushnja

Tomori-Burreli

Java 30

Vora-Tomori

Flamurtari-Elbasani

Apolonia-Bylis

Korabi-Luzi 2008

Lushnja-Besa

Kastrioti-Burreli

Java 31

Bylis-Flamurtari

Elbasani-Vora

Burreli-Lushnja

Besa-Korabi

Luzi 2008-Apolonia

Tomori-Kastrioti

Java 32

Elbasani-Tomori

Vora-Bylis

Flamurtari-Luzi 2008

Apolonia-Besa

Lushnja-Kastrioti

Korabi-Burreli

Java 33

Kastrioti-Korabi

Tomori-Lushnja

Bylis-Elbasani

Besa-Flamurtari

Burreli-Apolonia

Luzi 2008-Vora

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga