Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria e Dytë vjen me 5 sfida, 10 ekipe kërkojnë fitoren

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria e Dytë vjen me 5 sfida, 10 ekipe kërkojnë fitoren

Ditën e sotme në fushën e lojës do të zbresine dhe ekipet e Kategorisë së Dytë. 5 ndeshje mjaft interesante janë në program që do të startojnë në orën 13:30.

10 ekipet e grupit B do t ëkërkojnë fitoren në fushën e lojës. Pogradeci do të presë Shkumbinin, teksa Maliqi udhëton në transfertë për të sfiduar Orikun.

Një tjetër duel është mes Delvinës dhe Luftëtaarit si dhe Labërisë dhe Turbinës. Sfida e fundit do të luhet mes Butrintit dhe Këlcyrës.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga