Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kategoria e Dytë/ Luhen ndeshjet e Grupit A, 10 ekipe zbresin në fushë

Shkruar nga NEWSPORT
Kategoria e Dytë/ Luhen ndeshjet e Grupit A, 10 ekipe zbresin në

Ditën e sotme do të luhen 5 ndeshjet e grupit A të Kategorisë së Dytë. 10 ekipe zbresin në fushë për të luajtur fatet e tyre për javën e 14-të të kampionatit. Të gjitha këto sfida do të startojnë në orën 13:30.

Sopoti do të presë në shtëpi ekipin e Gramshit. Në krahun tjetër, Valbona do kërkojë 3 pikët duke luajtur në transfertë përballë ekipit të Tërbunit.

Në ndeshjet e tjera, Veleçiku luan me Albanët, ndërsa Iliria udhëton drejt Lezhës për t’u përballur me Besëlidhjen. Sfida tjetër është ajo mes Murlanit dhe Naftëtarit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga