Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kampionati shqiptar rikthehet në RTSH, zbuloni ndeshjen e përzgjedhur falas në ekranin tuaj

Shkruar nga NEWSPORT
Kampionati shqiptar rikthehet në RTSH, zbuloni ndeshjen e përzgjedhur
Kategoria Superiore hap sot javën e 9 të saj me dy sfida në orën 17:45. Teuta pret Partizanin në Niko Dovana ndërsa Vllaznia pret Bylisin në Loro Boriçi. Pikërisht ndeshja e shkodrës është përzgjedhur nga RTSH Sport për t’u transmetuar live dhe falas për ekranet tuaja. Dy dashamirësit e dy ekipeve kanë mundësinë e mirë të ndjekin ekipin e tyre të dashur nga rehatia e shtëpisë. Dy ekipet kërkojnë fitoren përballë njëra-tjetrës teksa janë në kuotë të barabartë pikësh, 11, në vendet 5 dhe 6.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga