Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Ka përfunduar në qendër të vëmendjes, Albano ALEKSI “përshendetet” me Tiranën: Nuk arritëm dot të fitonim një trofe, por jam krenar që vesha atë fanelë

Shkruar nga NEWSPORT

Albano Aleksi për sezonin e ri do të jetë lojtar i Egnatias. Mesfushori edhe pse ishte shumë afër rinovimit me Tiranën zgjodhi rrogozhinasit për të vazhduar karrierën.

Tashmë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar mesfushori, i cili mes rreshtave falenderon drejtuesit bardheblu për mundësinë e dhënë.

“Përshëndetje,

Nga sot nuk jam më pjesë e ekipit të Tiranës. Dua të falenderoj presidentin, trajnerin, stafin, shokët, ekipin e doktorëve dhe punëtorët e fushës. Një falenderim i veçantë shkon edhe për tifozerinë më të madhe në Shqipëri. Do të jeni në zemrën time dhe pse me shumë sakrificë dhe vuajtje nuk arritëm dot të fitonim një trofe. Krenar që luajta dhe djersita për atë fanelë. Faleminderit”, ka shkruar Aleksi në postim.

[caption id="attachment_697047" align="alignnone" width="465"]Postimi i Albano Aleksit Postimi i Albano Aleksit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga