Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Jo vetëm Lorenc VILA, një tjetër titullar lë në “baltë” MARTININ në transfertën e Kukësit

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm Lorenc VILA, një tjetër titullar lë në

Teuta do të luajë një “finale” të parakohshme për mbijetesën, teksa do të udhëtojë në “Kukës Arena” për të sfiduar djemtë e Rrahman Hallaçit. Një sfidë ku durrsakët do të synojnë të marrin 3 pikët për t’u larguar sa më shumë nga zona e ftohtë, por që nuk do të jetë aspak e lehtë për ta.

Në këtë duel Edi Martini nuk do të mund të llogaritë shërbimet e Lorenc Vilës dhe Davide Gjinollari. Sulmuesi është një nga lojtarët e momentit në Durrës dhe mungesa e tij ka bërë me “dhimbje kokë” trajnerin shkodran. Të dy lojtarët kanë plotësuar numrin 4 të kartonëve të vërdhe dhe nuk do të luajnë dot në “Kukës Arena” në “finalen” e mbijetesës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga