Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Itali-Spanjë/ Tifozet bukuroshe ndezin supersfidën (Foto)

Shkruar nga NEWSPORT
Itali-Spanjë/ Tifozet bukuroshe ndezin supersfidën (Foto)

Në këtë momente po luhet supersfida ndërmjet Italisë dhe Spanjës në kampionatin Europian. Pak minuta para fillimit të ndeshjes, mediat ndërkombëtare publikuan foto të bukurosheve sexy në stadiumin "Saint Denis" në Francë, duke u zhvilluar në këtë mënyrë edhe një ndeshje në shkallët e stadiumit.

[gallery columns="1" size="full" ids="10251,10252,10256,10257"]

[gallery columns="1" size="full" ids="10254,10253,10255,10259,10258"]

Tags:

EURO 2016

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga