Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Hysaj: Ne kemi ardhur në Francë që të fitojmë, jo vetëm të marrim pjesë

Shkruar nga NEWSPORT
Hysaj: Ne kemi ardhur në Francë që të fitojmë, jo

Elseid Hysaj bën përmbledhjen e ndeshjes, ndërsa falenderon tifozët për mbështetjen e madhe që iu kanë dhënë në dy ndeshjet e fundit. Ai e vlerëson zhgënjim humbjen në minutat e fundit me "Gjelat", ndërsa e mban kokën lartë dhe kërkon fitore me Rumaninë në ndeshjen e fundit, pasi është "karta e fundit" për të kaluar në fazën tjetër.

"Zhgënjim i madh për ne ky rezultat sepse pësuam në minutat e fundit. Po mendonim të shënonim në ato momente, por pësuam. Është e vërtetë që nuk e merituam që të mundeshim. Falenderojmë tifozët nga zemra për mbështetjen e madhe që na kanë dhënë. Ne kemi ardhur këtu që të fitojmë jo vetëm të marrim pjesë. Me Rumaninë do të hyjmë në fushë duke menduar se ajo do të jetë beteja e fundit që mund të fitojmë".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga