Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Guerrilsat" vazhdojnë me "vesin" e vjetër, "piketojnë" Takajn dhe dy ishët e Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
"Guerrilsat" vazhdojnë me "vesin" e vjetër,

Në ndeshjen e javës së 12-të të kampionatit mes Partizanit dhe Skënderbeut, koret nga ana e tifozerisë së Partizanit, "Gurrils" kundër presidentit të Skënderbeut, Ardjan Takajt dhe dy ishëve të Partizanit, Osmanit dhe Muzakës kanë qenë të pranishme thuajse gjatë gjithë lojës.

Si në çdo përballje mes këtyre dy ekipeve, as këtë herë fyerjet dhe sharjet nuk kanë munguar. Ofendimet nuk kanë munguar as për dy lojtarët e Skënderbeut, që më parë kanë qenë pjesë e "Demave të Kuq", Tefis Osmani dhe Gjegji Muzaka, të cilët kanë qenë të "piketuar" nga "Guerrilsat" përgjatë 90' minutave të takimit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga