Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Granit Xhaka: I lumtur dhe krenar për Shqipërinë dhe Zvicrën

Shkruar nga NEWSPORT
Granit Xhaka: I lumtur dhe krenar për Shqipërinë dhe Zvicrën

Pas ndeshjes mes Shqipërisë dhe Zvicrës, Granit Xhaka është zgjedhur nga UEFA.com "Njeriu i ndeshjes". Por jo vetëm kaq, ai është vlerësuar edhe nga birra Carlsberg "Njeriu i ndeshjes". Ndërsa ka pozuar me drejtuesit e birrës Carlsberg, që është dhe sponsor për këtë Kampionat Europian, ai ka shkruar në anglisht këto fjalë në foton që ka postuar në faqen e tij në "facebook": "Carlsberg Njeriu i ndeshjes faleminderit për votat, i lumtur dhe prenar për Shqipëri - Zvicër".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga