Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Goli i tij u shpall si më i bukuri i raundit, Jasir Asani: Jam i lumtur që po e “pushtojmë” UEFA-n çdo herë

Shkruar nga NEWSPORT
Goli i tij u shpall si më i bukuri i raundit, Jasir Asani: Jam i lumtur
Goli që Jasir Asani shënoi kundër Polonisë në “Air Albania” është shpallur si goli më i bukur i raundit të gjashtë, nga UEFA. Një gol që u vlerësua nga tifozët dhe që la pas gola si të yllit portugez, Joao Felix. Me anë të një postimi në faqen zyrtare, sulmuesi nga Shkupi falenderon të gjithë shqiptarët dhe shpreh lumturinë e tij pas këtij vlerësimi. “Falenderoj gjithe shqiptaret kudo ne bote qe me kane votuar dhe UEFA sot me ka zgjedhur si goli me i bukur. Jam i lumtur qe po e” pushtojme” UEFA-n në çdo here dhe uroj qe te mos jete kjo e fundit. Nuk do te ndalemi me kaq, faleminderit edhe njehere, pa ju nuk do te mundeshim”, shkruan Asani.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Jasir Asani (@jasir_asani10)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga