Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Gjest fantastik nga Trepça'89, emri i djaloshit do të mbahet mend përjetësisht

Shkruar nga NEWSPORT
Gjest fantastik nga Trepça'89, emri i djaloshit do të mbahet
Trepça'89 pak ditë më parë u trondit nga lajmi për humbjen e jetës së talentit të tyre Erion Kajtazit. 17 vjeçari i cili ndërroi jetë gjatë ndeshjes së Supërligës për të rinjë, në Kosovë do të nderohet nga klubi i tij. Klubi nga Mitrovica ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale, se do të mbajnë një ceremoni në nderë të Erion Kajtazit. Njoftimi i klubit të Trepçës: "Klubi Futbollistik Trepça’89 njofton se neser ditë e Enjte me fillim nga ora 12:00 do të mbahet ceremonia e Emërimit të Fushës Sintetike të Futbollit afër Liqenit në nder të ish futbollistit të KF Trepçës’89, Diamantit tonë - Erion Kajtazi. Në ceremonin e Emërimit do të jenë të pranishëm krerët e Komunës së Mitrovicës dhe Krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës. Ju ftojmë të gjithëve që të jeni të pranishëm në emërinë e Fushës Sintetike në nder të Djaloshit të Mitrovicës, Diamantit tonë - Erion Kajtazi. Me respekt Presidenti i KF TREPÇA’89 z.Abedin Zeka - Beki"
 
View this post on Instagram
 

A post shared by KF Trepça’89 FC (@kf.trepca89)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga