Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Futbolli shqiptar në RTSH, një ndeshje falas në shtëpitë tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
Futbolli shqiptar në RTSH, një ndeshje falas në
Ditën e sotme 6 skuadrat do të zbresin në fushën e blertë për të zhvilluar mes tyre javën e 26-të të Abissnet Superiore. Kampionati shqiptar ka hyrë në fazën më interesante të tij dhe përballje interesante tashmë vijnë javë pas jave. Në këto kushte dueli mes Laçit dhe Vllaznisë që do të luhet në orën 13:00 do të vijë falas në ekrani e Radio Televizionit Shqiptar, RTSH. Kjo iu jep mundësinë të gjithë tifozëve të ndjekin falas këtë duel mjaft interesant, ku krubinasit kërkojnë 3 pikët për t’iu larguar zonës së ftohtë, ndërsa shkodranët për vendin e 3-të.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga