Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fotot e para nga Tirana e Euro 2016

Shkruar nga NEWSPORT

Gjatë mbajtjes së Europianit Tirana do të ketë "Fan Zonën" e saj. elsa1Sheshi "Nënë Tereza" do të jetë qëndra e grumbullimit të gjithë tifozëve të kryeqytetit. Përgatitjet janë në fazën finale dhe në rrugën para Pallatit të Kongreseve është vendosur një mbishkrim me gërma të mëdha në ngjyrat e flamurit francez që paralajmërojnë ndezjen e atmosferës. Aty shkruhet "TiranaEuro2016"

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga