Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fotografi Babani: Nuk mund të kalojmë nga “A” te “Zh”, ka gërma të tjera...

Shkruar nga NEWSPORT

I ka qëndruar pranë Kombëtares pothuajse në çdo ndeshje, teksa në Francë ishte hap pas hapi pranë saj, duke fotografuar çdo moment të bukur dhe të mërzitshëm gjatë fazës në grupe. Ndërsa në “facebook” shpreh mendimin e tij rreth arritjes së kuqezinjve, ku falenderon skuadrën, ndërsa tregon se nuk ka vend për hatërmbetje.

babani arman“FALEMINDERIT ekipit KOMBETAR per emocionet dhe per arritjen.......! Ska vend per hatermbetje e merzitje, perkundrazi, por KAMPiONE te Europes nuk mund te ishim, sepse nuk mund te kalohet nga A te ZH.......ka dhe germa te tjera ne mes......! Le te gezohemi e te festojme e pse jo....te shpresojme per me shume por me pune e jo me llafe etj etj...!”, është fjalimi i Babanit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga