Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FOTO/ Paul POGBA shënon jashtë fushe, bëhet baba për herë të 3-të

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Paul POGBA shënon jashtë fushe, bëhet baba për
Paul Pogba është bërë baba për herë të tretë. Lajmi e bukur e bën të ditur vetë futbollisti në Instagram teksa ndan disa foto sëbashku me bashkëshorten e tij pas lindjes. Ky sezon është për t’u harruar për mesfushorin në apsektin e karrierës teksa dëmtimet e shumta kanë bërë që minutat në fushë të jenë me pikatore. Pogba erdhi me shumë bujë në merkaton e verës te Juventusi por luajti vetëm 1 herë titullar, madje edhe në atë sfidë, u dëmtua që në pjesën e parë dhe tani do të rikthehet në fazën para-përgatitore të verës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga