Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Kokoshka dhe birrë, Champions League në sytë e trajnerit të Kukësit

Shkruar nga NEWSPORT

Manchester City - Liverpool është ndeshja që tërhoqi vëmendjen e sportdashësve anë e mbanë botës. Edhe në Shqipëri kjo sfidë s'i ka shpëtuar syve të tifozëve në vend. Një ndër ta është trajneri i Kukësit, Diego Longo. Ky i fundit ka bërë një postim në rrjetet sociale teksa tregon se po ndiqte supersfidën e Championsit.

"Kokosha, Birrë dhe një bllok shënimesh", shkruan trajneri italian i Kukësit si për të treguar se po merr leksione nga kjo sfidë e rëndësishme. Edhe pse ekipi verilindor nuk është brenda pritshmërive të fillim sezonit, Longo vijon të drejtojë skuadrën dhe në ndeshje të caktuara ka treguar se di të përgatisë lojëra të bukura.

Postimi i Longos
Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga