Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FOTO/ “Ethet” e titullit, Partizani vijon përgatitjet anti-Teuta, në fushë zbret dhe Olsi Rama

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ “Ethet” e titullit, Partizani vijon përgatitjet

Pasditen e sotme skuadra e Partizanit ka kryer përgatitjet e fundit për ndeshjen e nesërme kundër Teutës. Të kuqtë nën drejtimin e Colellës hyjnë në një fazë shumë të nxehtë të kampionatit pasi mbeten edhe pak javë nga përfundimi i kampionatit.

Lufta për titull mes Partizanit dhe Tiranës duket shumë e paparashikueshme me të dyja ekipet që janë në vend të parë me pikë të barabarta. Ditën e sotme në seancën stërvitore është parë dhe Olsi Rama drejtori i Partizanit. Ai duket teksa përshëndet trajnerin Colella.

Ekipi ka nevojë për mbështetje pasi sfida e nesërme në “Niko Dovana” është mjaft delikate. Nëse të kuqtë marrin tre pikë do të bënin një hap të madh për titullin kampion.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga