Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Foto/ Buzëqeshje dhe humor i mirë, Shqipëria nuk pushon përgatitjet

Shkruar nga NEWSPORT
Foto/ Buzëqeshje dhe humor i mirë, Shqipëria nuk pushon

Nëse Shqipëria bëri afërsisht 48 orë pushim pas ndeshjes me Francën, nuk ka ndodhur e njëjta gjë pas fitores me Rumaninë. Trajneri De Biazi i ka ngritur të gjithë në këmbë dhe i ka nxjerrë në fushë për të kryer trajnimin e parë, me shpresën se do të kualifikohemi në fazën e 1/8-ave. Ajo që ka rënë më tepër në sy është buzëqeshja në fytyrat e të gjithëve.

[gallery columns="1" size="full" ids="7311,7314,7309,7313,7312,7315,7310,7307,7306,7308"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga