Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Fitorja me Bylisin mund t’i sigurojë mbijetesën, por Kukësin e shqetësojnë 3 mungesa

Shkruar nga NEWSPORT
Fitorja me Bylisin mund t’i sigurojë mbijetesën, por

Kukësi do të udhëtojë në transfertë nesër për të sfiduar Bylisin në një tjetër finale për mbijetesën. Në orën 16:00 verilindorët futen në Adush Muça me qëllimin e vetëm, fitoren. 3 pikët do t’i siguronte thuajse mbijetesën teksa do të shkonte në kuotën e 43 pikëve, plot 7 larg ballshiotëve dhe 8 nga Kastrioti, nëse edhe këta nuk ftojnë me Teutën.

Nën drejtimin e trajnerit Rraman Hallaçi, skuadra do të mbyllë përgatitjet ditën e sotme po ajo që shqetëson teknikun kuksian janë 3 mungesa. Mbarak, Ebert dhe Owusu pritet të mungojnë me të parin që është i sigurtë teksa ka plotësuar numrin e kartonëve ndërsa 2 të fundit vijojnë ende të jenë të dëmtuar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga