Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

FINALJA e KUPËS së Shqipërisë, dalin në shitje biletat e sfidës TIRANA – EGNATIA

Shkruar nga NEWSPORT
FINALJA e KUPËS së Shqipërisë, dalin në shitje biletat

Tirana dhe Egnatia do të bëjnë mes tyre llogaritë e Kupës së Shqipërisë, sfidë që do të luhet ditën e nesërme duke nisur që nga ora 19:00. Kjo përballje do të zhvillohet në “Elbasan Arena”

Rroggozhinasit prekin finalen e këtij kompeticioni për herë të parë në histori, ndërsa bardheblutë synojnë të ngushllohen me trofuen e Kupës.

Për këtë duel mjaft të rëndësishëm dhe që pritet të dhurojë emocione dhe spektakël kanë dalë në shitje edhe biletat. Ka qenë vetë klubi rrogozhinas që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale e ka bërë të ditur lajmin, teksa nuk dihen se cilat jane çmimet e tyre.

“NJOFTIM

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen finale të Kupës së Republikës.

Biletat mund t'i siguroni në ambientet e stadiumit "Arena Egnatia" .

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga