Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Festojnë tifozët e Tiranës, Agolli nesër kapiten

Shkruar nga NEWSPORT
Festojnë tifozët e Tiranës, Agolli nesër kapiten

Pas aludimesh të shumta se kush do të merte shiritin e kapitenit ndeshjen e nesërme, mësohet se do të jetë pikërisht mëngjërashi Ansi Agolli. Mbrojtësi i kombëtares, ka bërë një paraqitje të shkëlqyer në ndeshjen kundër Zvicrës, duke fituar shiritin e kapitenit për këtë ndeshje të një rëndësie të madhe. Agolli njihet si fanatik i zjarrtë i skuadrës kombëtare, por gjithashtu dhe skuadrës së Tiranës, për të cilën ka luajtur disa vite rresht në ligën superiore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga