Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fanela e Telushit del më ankand, Partizani: Vendosni ofertën tuaj

Shkruar nga NEWSPORT
Fanela e Telushit del më ankand, Partizani: Vendosni ofertën tuaj

Partizani tashmë është skuadra kampione në Shqipërisë, me deamt që pas 2 javësh do të nisin edhe grumbullimin për të qenë sa më gati për garat europiane. Të kuqtë nuk kanë shkëlqyer vetëm në fushën e lojës por edhe jashtë saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale klubi kryeqytetas ka bërë të ditur se skuadra është bërë pjesë e kauze të rëndësishme, ku të ardhurat nga shitja e fanelës së Partizanit do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti në Turqi dhe Siri. Fanelë është e kapitenit Telushi dhe është firmosur nga të gjithë lojtarët.

“175 klube evropiane

1 kauzë e rëndësishme

Ne jemi krenarë që mbështesim ECA dhe UNCHR në ankandin e  fanelave të nënshkruara, të ardhurat e të cilave do të shkojnë për viktimat e tërmetit në Turqi dhe Siri.

Vendosni ofertën tuaj për fanelën e kapitenit Telushi, te nënshkruar nga i gjithë ekipi i Partizanit, apo për fanelat e disa prej klubeve më të famshme evropiane”, shkruan Partizani.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga