Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Ndeshja hapëse e EURO 2024, Gjermani – Skoci vjen falas në shtëpitë tuaja  

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshja hapëse e EURO 2024, Gjermani – Skoci vjen falas në
 

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Skocisë do të vijë falas përmes Klan TV. Euro 2024 do të nisë me këtë takim, pikërisht në “Allianz Arena”, prej orës 21:00.

Gjermania vjen si favorite absolute në grupin A dhe si organizatore e Europianit. Në anën tjetër Skocia kërkon të bëjë surprizën në takimin hapës.

Emocionet e mëdha për publikun shqiptar vijnë nesër. Pikërisht në 21:00, Shqipëria dhe Italia do të përballen në kuadër të grupit B.  

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga