Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

FORMACIONET ZYRTARE/ Vetëm 1 ndryshim nga Sylvinho, braziliani zgjedh 11 "heronj" kundër Italisë

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET ZYRTARE/ Vetëm 1 ndryshim nga Sylvinho, braziliani zgjedh 11
Trajneri Sylvinho dhe Kombëtarja shqiptare

Shqipëria përballet sonte në 21:00 me Italinë. Ndeshja është e vlefshme për Euro 2024, teksa është e para për të dyja përfaqësueset në grupin B.

Së fundmi janë zyrtarizuar dhe titullarët e takimit. Bie në sy se Sylvinho ka vendosur për një ndryshim kundër italianëve.

Strakosha ia ka dalë t’i marrë vendin e titullarit Berishës. Kështu mund të quhet ndryshimi i vetëm. Pjesa tjetër ka mbetur e njëjtë.

FORMACIONET ZYRTARE/ Vetëm 1 ndryshim nga Sylvinho, braziliani zgjedh 11
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga