Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Bastet nuk llogarisin aspak Shqipërinë, fitorja e kuqezinjve konsiderohet e pamundur

Shkruar nga NEWSPORT
Bastet nuk llogarisin aspak Shqipërinë, fitorja e kuqezinjve
Kombëtarja - Bastet sportive

Shqipëria përballet sonte në 21:00 me Italinë. Ndeshja është e vlefshme për Euro 2024, teksa është e para për të dyja përfaqësueset në grupin B.

Bastet nuk llogarisin aspak Shqipërinë. Fitorja e kuqezinjve kuotohet me 9.5, një koeficient goxha i madh për ndeshjet e Europianit.

Në anën tjetër fitorja e Italisë vlerësohet me 1.3, ndërsa barazimi 5. Pavarësisht kuotova të basteve, mund të thuhet se shpesh herë surprizat ndodhin në fushë dhe Kombëtarja shqiptare mund të jetë një e tillë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga