Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

EKSKLUZIVE/ FSHF-ja vlerëson maksimalisht Erzeni-Vllaznia, në Durrës sfida i besohet arbitrit nga Lushnja

Shkruar nga NEWSPORT
EKSKLUZIVE/ FSHF-ja vlerëson maksimalisht Erzeni-Vllaznia, në

Erzeni-Vllaznia do të luhet në “Niko Dovana” duke nisur që nga ora 19:00. Një sfidë ku të dy ekipet kanë detyrim fitoren për të qenë në garë për objektivat e tyre.

Duek u konsideruar një duel interesant FSHF-ja ka zgjedhur edhe arbitrat që do ndajnë drejtësi në Durrës. “Newsport.al” mëson eksklizivisht se cilët do të jenë edhe trupa e gjyqtarëve që u është besuar përballja mes shijakasve dhe shkodranëve.

Kreshnik Cjapi do të jetë arbitër kryesorë, ndërsa do të ndihmohet nga Nuri Rrapaj dhe Alfred Shkreta. Gjyqtar i 4-të do të jetë Silvio Dyrmishi, teksa VAR-i i është bësuar Emanuela Rustës dhe në AVAR do të jetë Andi Koçi.

Arbitrat e ndeshjes:

Arbitër kryesor: Kreshnik Cjapi

Asistent 1: Nuri Rrapaj

Asistent 2: Alfred Shkreta

Arbitër i 4: Silvio Dyrmishi

VAR: Emanuela Rusta

AVAR: Andi Koçi

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga