Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“E diela e KUKËSIT”, Armata e VERIUT në mbështetje të ekipit: Nuk e braktisim skuadrën, kemi besim te lojtarët dhe trajneri

Shkruar nga NEWSPORT

Kukësi ndodhet në një moment mjaft të vështirë në kampionët, teksa në 4 javë nuk e njohin fitore, ndërsa kanë marrë 2 barazime dhe 2 humbe. Vetëm 1 pikë larg zonës “Play-out” përmbën një rrezik të madh për mbijetesën dhe sfida e radhës për verilindorët është ndaj Kastriotit në “Elbasan Arena”.

Ky takim do të luhet ditën e diel duke nisur që nga ora 15:00. Për këtë transfertë majft delikate dhe ku djemtë e Rraman Hallaçit kërkojnë 3 pikët në mbështetje do të kenë edhe tifogrupin e tyre më të zjarrtë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale “Armata e veriut” ka bërë një njoftim të rëndësishëm për këtë transfertë, ndërsa në dispozicion të tifozëve do të jetë 3 sprintera.

“E diela e kushtuar Kukësit.

23/04/2023 Nisemi drejt Elbasanit. Kemi në dispozicion 3 sprintera, të cilët duhet t ëmbushen me tifozë për të mbështetur skuadrën në këtë moment të vështirë. Kemi edhe 7 finale drejt fundit dhe nuk duhet të braktisim ekipin e zemrës. Ne kemi besimin te lojtarët dhe trajneri. Transferta e rradhës. Të gjithë që duan të jenë pjesëmarres na kontaktoni. +18, thuhet në njoftimin e tifozëv të skuadrës verilindore.

[caption id="attachment_689145" align="alignnone" width="807"] Postimi i Armates se Veriut[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga