Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

E bujshme/ Balaj nuk i ndahet Ilda Bejlerit në festën e Digitalb, flirt apo miqësi? (Video, foto ekskluzive)

Shkruar nga NEWSPORT

Bekim Balaj njihet si një nga futbollistët më të lëvizur në marrëdhënie me femrat. Pas lidhjeve me Elita Rudin, Einxhel Shkirën apo dhe Viola Spiron, sulmuesi shkodran duket se i ka vënë syrin një tjetër bukuroshe në Digitalb. Në festën e zhvilluar dje në mbrëmje, Balaj ka qenë i ftuar dhe protagonist.

Për asnjë moment nuk i është ndarë Ilda Bejlerit. Bukuroshja e Supersport është marrë gjithashtu me sulmuesin duke lënë të kuptohet se mes tyre ka shumë miqësi por sjelljet e Bekimit jepnin të kuptonin se ai ishte duke flirtuar publikisht me Ildën.

Për disa orë Balaj është marrë me të duke mos u rezervuar apo trëmbur aspak nga frika e paparazëve. Mbetet për tu parë nëse do të ketë diçka më tepër mes dy personazheve në ditët në vazhdim.

https://www.youtube.com/watch?v=B8-QcuGuTrc&feature=youtu.be

2

3

4

5

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga