Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dyshja Hallaçi-Shameti mbyllin përgatitjet për vitin 2022, topi tashmë ndodhet në fushën e drejtuesve

Shkruar nga NEWSPORT
Dyshja Hallaçi-Shameti mbyllin përgatitjet për vitin 2022, topi

Kukësi ka zhvilluar ditën e sotme edhe përgatitjet e fundit për vitin 2022. Nëndrejtimin e Rrahman Hallaçit dhe Ylli Shametit, ekipi iu ka dhënë fund stërvitjes për këtë vit, teksa edhe në kampionat e mbyllën me fitore ndaj Laçit 1-0 në “Kukës Arena”.

Pas pushimeve për vitin e ri, futbollistët do të rikthehen sërish në fushën e blertë në janar ku do të nisin edhe përgatitjet për rinisjen e kampionatit, me drejtuesit që duhet te zgjidhin çështjen e stolit për verilindorët.

Pas trajnerit do të nisë më pas edhe forcimi i skuadrës  me ndonjë lojtarë në mënyrë që në fund të sezonit synimi është të sigurojnë edhe Europën, pasi besojnë  se nuk do të rrezikohet rënia nga kategoria.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga