Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dueli i kupës ndaj Vllaznisë, presidenti Besnik Kapllanaj bën dhuratë për tifozët

Shkruar nga NEWSPORT
Dueli i kupës ndaj Vllaznisë, presidenti Besnik Kapllanaj bën
Kupa e Shqipërisë do të zhvillojë ditën e martë (17 janar), disa nga sfidat e saj. Dueli i cili do të zhvillohet në orën 13:00 në stadiumin “Adush Muça” është ajo mes Bylis dhe Vllaznisë. Turi i 1/8-tave do të vijë me një dhuratë për tifozët e Bylis. Presidenti Besnik Kapllanaj ka menduar që të surprizojë tifozët mallakastriotë, duke vendosur që hyrja në tribunën ballore të jetë falas për të gjithë. Në një sfidë ndaj një kundërshtari si Vllaznia “lojtari i 12” do të ishte suport i madh. Postimi:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FK BYLIS (@bylisal)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga