Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

"Do të largohem në verë", Kylian Mbappe i jep fund 'telenovelës' së tij

Shkruar nga NEWSPORT
"Do të largohem në verë", Kylian Mbappe i jep fund
Merr fund telenovela e Kylian Mbappe. Sulmuesi francez do të largohet në fund të sezonit nga skuadra pariziene. Është vetë ylli i futbollit që ka informuar klubin e PSG-së se në muajin korrik të këtij viti, ai do të largohet. Ende nuk kanë rënë plotësisht dakord për kushtet e largimit, por është e sigurt që Mbappe do t’i japë lamtumirëm Parisit në verë. Tashmë është e qartë që gjithçka mes PSG dhe Mbappes ka përfunduar. Mesa duket vetëm një zyrtarizim na ndan nga transferimi i 25-vjeçarit te Real Madrid, me këta të fundit që janë favoritët për të siguruar shërbimet e francezit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Fabrizio Romano (@fabriziorom)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga