Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Do të debutojë në “Loro Boriçi”, Qatip Osmani ka gati 11-shen

Shkruar nga NEWSPORT
Do të debutojë në “Loro Boriçi”, Qatip Osmani

Vllaznia do të presë në “Loro Boriçi” Erzenin për të zhvilluar mes tyre sfidën e javës së 11-të të Superiores. Një takim që do të startojë në orën 17:00 dhe te shkodranët në stol do të debutojë Qatip Osmani.

Timonieri i kuqebluve ka mbyllur përgatitjet për sfidën me shijakasit, ndërsa ka parë nga afër edhe gjendjen e lojtarëve. Për shkak edhe të kohës së paktë në dispozicion që ka pasur me shumë gjasa do të ketë të njëjtin rreshtim të skuadrës si në sfidat e tjera.

Formacioni i mundshëm: Qarri, Smajli, Juriç, Stojanovic, Sala, Krymi, Mala, Boshnjaku, Gruda, Çoba, Balaj.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga