Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Colella priste grupin e plotë për herë të parë, sulmuesi 50 mijë eurosh “prish” planet e Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Colella priste grupin e plotë për herë të parë,

Partizani ka mbyllur ditën e djeshme përgatitjet për ndeshjen e sotme ndaj Teutës në Niko Dovana për javën e 9 dhe të fundit të kësaj faze të parë. Të kuqtë pas hapit fals me Kastriotin ku lanë 2 pikë do të kërkojnë kthesën e mënjëhershme te fitorja.

Në ndeshjen e sotme, pritej që më në fund, Partizani të kishte për herë të parë grupin e plotë të lojtarëve me rikthimin e Rrapajt nga pezullimi dhe Telushit nga dëmtimi. Por, planet i prish sulmuesi 50 mijë eurosh i afruar në merkaton e verës. Alfred Mensah ka shfaqur shqetësime në stërvitje dhe sot do të jetë mungesa e vetme për Demat.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga