Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

CHAMPIONS LEAGUE/ Spikat dueli Napoli – Barcelona, në fushë edhe Arsenali

Shkruar nga NEWSPORT

Mbrëmja e sotme do të jetë spektakolare në Champions League. Dy takimemmjaft interesante dhe të luftuara do të luhen në orën 21:00.

Porto do të presë në shtëpi Arsenalin për të bërë mes tyre llogaritë e fazës së “Play-Off” të këtij kompeticioni., Ekipi i Mikel Artetës është favorit në letër ndaj portugezve, por Champions n aka treguar shpesh që mund të ndodhin edhe surprizat.

Ndërkohë e gjithë vëmendja do të jetë në “Diego Armando Maradona”, ku Napoli pret Barcelonë. Të dyja ekipet momentalisht nuk po kalojnë një moment të mirë në këtë sezon dhe në duelin mes tyre kërkon ëvetëm fitoren për të vazhduar rrugëtimin në këtë kompeticion. Një duel që premton spektakël dhe që “gozhdon” tifozët në orën 21:00.

[caption id="attachment_724639" align="alignnone" width="685"]Ndeshjet e sotme ne Champions League Ndeshjet e sotme ne Champions League[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga