Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Titulli kampion, Calhanoglu: Gjithmonë i qetë dhe i duruar, tani i shpërblyer

Shkruar nga NEWSPORT
Titulli kampion, Calhanoglu: Gjithmonë i qetë dhe i duruar, tani i
Hakan Calhanogu

Menjëherë pas fitimit të tillut kampion në derbi, pasi mposhtën Milanin 1-2, mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka reaguar në rrjetet sociale.

“Gjithmonë i qetë, gjithmonë i duruar, gjithmonë i përqendruar dhe tani i shpërblyer”, shkruan mesfushori turk në profilin e tij në Instagram.

Kujtojmë që mbrëmjen e sotme, Interi ia doli të siguronte titullin e 20-të kampion në historinë e klbuit, me zikaltërti që duke nisur nga sezoni 2024-2025, do të kenë 2 yjë në fanellën e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hakan Çalhanoglu (@hakancalhanoglu)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga