Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Interi me pronarë të rinj, reagon “Curva Nord”: Faleminderit Zhang, shpresojmë që presidenti i ri të vazhdojë projektin tënd

Shkruar nga NEWSPORT
Interi me pronarë të rinj, reagon “Curva Nord”:
Steven Zhang

Interi kaloi në duart e amerikanëve të Oaktree. Aventura e Steven Zhang përfundon te zikaltërit, të cilët tashmë janë bërë me pronar të ri.

Një kapitull me shumë histori dhe sukses mbyllet, teksa hapet një faqe tjetër, ku zikaltërit shrpesojnë të vazhdojnë të njëjtën rrugë drejt trofeve. Ultrasit e Interit, “Curva Nord” kanë reaguar menjëherë në rrjetet sociale.

Tifogrupi zikaltër falenderon përzemërsisht Zhagn për arritjet e bëra, ndërsa i bëjnë thirrje presidentit të ri të mbajë ekipin sa më lart dhe të arrijë të tjerë suksese.

“Falenderojmë pa fund Steven Zhang. Shpresojmë që kushdo që do të pasojë presidentin e ri do të jetë në gjendje të vazhdojë projektin e vazhdueshëm sportiv, duke garantuar gjithmonë respekt për historinë dhe njerëzit që përfaqësojnë Interin në Milano, në Itali dhe në botë”, thuhet ndër  të tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Curva Nord Milano - CN69 ®️ (@cn69_official)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga