Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Big Brother “kap” edhe KOMBËTAREN, ylli kuqezinjve në mbështetje të LUIZ EJLLIT

Shkruar nga NEWSPORT

Sensacioni i aktualitetit shqiptar është Reality Show “Big Brother VIP Albania”. Spektakli ka mbërthyer televizorët shqiptarë teksa nivelet e shikueshmërisë kanë arritur majat. Ndryshe nga edicioni i parë ku vëmendja ishte e ndarë masivisht në dy kampe, ky i sivjetshmi është përqendruar totalisht te banori Luiz Ejlli.

Shkodrani është më i përfoluri, si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë teksa historia e tij ka mbërthyer të gjithë shqiptarët. Mbështetja është e madhe për të edhe nga bota e sportit. Kapiteni i Kastriotit, Karakaçi dhe lojtarët e Vllaznisë, Marku, Shehi, Gurishta e Hoxhaj shfaqën mbështetjen e tyre publikisht.

Pas Superiores, Luiz Ejlli ka arritur deri te Kombëtarja Shqiptare teksa futbollisti Odise Roshi ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto të tij dhe mbi të, një kurorë dhe një luan.

[caption id="attachment_676036" align="alignnone" width="341"] Odise Roshi ne mbeshtetje te Luiz Ejllit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga