Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Bashkë e kthejmë në festë”, Tirona Fanatics parashikon titullin në Rrogozhinë

Shkruar nga NEWSPORT
“Bashkë e kthejmë në festë”, Tirona Fanatics

Tirana do të luajë nesër përballë Bylisit si pritëse në stadiumin Egnatia Arena në Rrogozhinë. Në orën 16:00 do të nis ndeshja e javës së 35-të dhe të parafundit të Superiores me bardheblutë që duan vetëm 3 pikët që me një ndalesë të Partiznit, mund t’i japë edhe titullin kampion.

Tifogrupi besnik i bardheblive, Fanaticsat, kanë bërë njoftimin e zakonshëm por kësaj rradhe parashikojnë një festë ditën e nesërme.

"Neser drejt Rrogozhines! Neser TIRONA ka nevoje me shume se kurre per tifozet e saj e ne do te jemi aty. Bashke e kthejme ne feste! Nisja nga stadiumi ne oren 13:45... Shkojme masivisht, me FANATICS, per TIRONEN!”- shkruan tifogrupi.

Kujtojmë që hyrja do të jetë e lirë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga