Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Aksidentohet Mërgim Vojvoda

Shkruar nga NEWSPORT
Aksidentohet Mërgim Vojvoda

Mërgim Vojvoda është përfshirë në një aksident në Torino. Mbrojtësi i “Dardanëve” me Mercedesin e tij është është përplasur me një makinë Jeep në rrugën Galileo Ferraris.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur të hetojë shkaqet e këtij aksidenti . Sipas mediave italiane bëhet me dije se makina e mbrojtësit ka pësuar dëmtime të shumta, por fatmirësisht lojtari ia ka dalë të shpëtojë.

Gjithsesi Vojvoda ka udhëtuar për në  qendrën stërvitore për t’u stërvitur me skuadrën. Mbrojtësi do të jetë i gatshëm për sfidën me Atalantën në Serie A.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga