Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

3 pikët detyrim në duelin e mbijetesës, KAPLLANI dhe SHENSOI "skicojnë" formacionet

Shkruar nga NEWSPORT
3 pikët detyrim në duelin e mbijetesës, KAPLLANI dhe SHENSOI

Erzeni dhe Bylisi do të sfidohen në “Niko Dovana’ në sfidën e javës së 33-të të Abissnet Superiore. Kjo përballje do të startojë në orën 15:00 dhe është cilësuar si duel direkt për mbijetesën, pasi vetëm 6 pikë i ndaj ekipet nga njëra-tjetrën.

Xhevahir Kapllani dhe Naxhi Shensoi kanë skicuar formacionet me të cilat do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Erzeni: Xhika, Iljazi, Krivicic, Leao, Mehmeti, Kadriu, Kahrimanovic, Alan, Peposhi, Nonato, Ademi. Trajner: Xhevahir Kapllani

Bylis: Teqja, Zguro, Zhongo, Adili, Trumci, Loran, Santos, Ruçi, Eskuerdinha, Danladi, Kaçorri. Trajner: Naxhi Shensoi

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga