Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

3 pikët detyrim ndaj Laçit, te Kukësi nuk ka më të paprekshëm

Shkruar nga NEWSPORT
3 pikët detyrim ndaj Laçit, te Kukësi nuk ka më të

Kukësi do të luajë të mërkurën kundër Laçit, ndeshje e vlefshme për javën e 33-të të Superiores. Një sfidë që duhet fituar doemos nga verilindorët të cilët rrezikojnë seriozisht qëndrimin në elitë. 3 pikët ndaj kurbinasve janë vërtetë detyrim. Trajneri Rrahman Hallaçi po e përgatit këtë sfidë me mjaft seriozitet.

Ende nuk dihet formacioni që do të përdorë tekniku verilindor pasi tashmë ka treguar se nuk ka më të paprekshëm. Ai uli në stol portierin Tafas, Bashën, Ovusun dhe Bashën. Pritet me interes të shihet se çfarë do të bëjë në përballjen kundër bardhezinjve. Ndeshja Kukësi  - Laçi është programuar të zhvillohet të mërkurën në orën 15:00.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga