Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Fotot e protagonisteve kuqezi në rrjetet sociale

Shkruar nga NEWSPORT

Të gjithë janë gati, tifozët prej ditësh, futbollistët, gazetarët e sportit. 13436127_1755805521331122_1251689733_nJanë nisur drejt Francës dhe sot kanë zbarkuar rrugëve të qytetit të Lensit.13401502_1755805977997743_548693183_n Vetë Federata Shqiptare e Futbollit ,protagonistët e ndeshjeve kanë vendosur të ndajnë me publikun që ndjekin nga Shqipëria momentet e fundit para startit të ndeshjeve.

Disa nga protagonistët kanë postuar foto në Intagram.13451205_1755768308001510_1974587983_n13414435_1755753698002971_1724310267_n

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga